متن کامل خبر


 
ثبت نام دانشجویان جدید‌الورود روزانه مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

خلاصه خبر: اطلاعیه مدیریت امور دانشجویی ویژه دانشجویان جدید‌الورود روزانه مقطع کارشناسی ارشد آزمون سازمان سنجش، آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پذیرفته شدگان برگزیدگان علمی متقاضی خوابگاه مجردی

مدیریت امور دانشجویی دانشگاه ضمن عرض تبریک و خوش آمدگویی به دانشجویان عزیز جدیدالورود توجه ایشان را به موارد ذیل جلب می‌ نمایند:

دانشجویان جدیدالورود (نیمسال اول تحصیلی 98-97) روزانه مقطع کارشناسی ارشد آزمون سازمان سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و پذیرفته‌شدگان برگزیدگان علمی  متقاضی خوابگاه مجردی برادران و خواهران لازم است به موارد زیر توجه نمایند:

بخش 1؛
موارد عمومی:

 1. كلیه مراحل مربوط به ثبت اطلاعات و ارسال مدارك مربوط به پذیرش و ثبت‌نام (مدیریت آموزشی) و استعداد درخشان  از طریق سامانه جامع گلستان انجام می‌شود و لینك ورود به سامانه گلستان به همراه شناسه كاربری و رمز عبور در اطلاعیه مدیریت آموزشی اعلام شده است. خواهشمند است قبل از شروع به كار، کلیه راهنماهای مربوط به سیستم گلستان با دقت مطالعه شود. دانشجویان متقاضی خوابگاه و وام لازم است  در صورت داشتن بدهی، با امور دانشجویی (اداره خوابگاه‌ها و اداره وام‌های دانشجویی) دانشگاه مقطع تحصیلی قبلی تسویه حساب و یا دفترچه اقساط دریافت نموده و وضعیت پرداخت بدهی مقطع تحصیلی قبلی را مشخص نموده باشند (پرداخت بدهی ویا قسط بندی)  تا ثبت اطلاعات و درخواست (خوابگاه یا وام) دانشجو در سیستم سراسری اتوماسیون صندوق‌های رفاه دانشجویان امکان‌پذیرشود.
  به دانشجویانی که در مقطع قبلی با صندوق رفاه دانشجویان تسویه حساب ننموده باشند و یا قسط معوقه و یا جریمه به آنان تعلق گرفته باشد خوابگاه و وام تعلق نمی‌ گیرد. برای اطمینان از وضعیت بدهی (قسط معوقه یا جریمه) به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت مراجعه نمایید و در صورت داشتن قسط معوقه و یا جریمه از طریق همان سیستم نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند و پرداخت اقساط به روز باشد تا امکان ثبت درخواست آنان میسر گردد.
  بدیهی است این مورد شامل دانشجویانی که در مقطع تحصیلی قبلی از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی استفاده ننموده و یا در حال حاضر بدهی به آن صندوق ندارند نمی‌شود.
 2. با توجه به تفاوت متن تعهد محضری صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، لازم است دانشجویان محترم در دفتر اسناد رسمی در این خصوص دقت كافی داشته باشند تا متن تعهد طبق نمونه مربوط تهیه شود در غیر این صورت تعهد محضری فاقد اعتبار خواهد بود.
  •  اینجا را کلیک کنید - فرم سند تعهد محضری رشته‌های تحصیلی مربوط به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
   دانشجویان وزارت بهداشت باید نسبت به تکمیل سند تعهد محضری وزارت بهداشت در دفتر خانه اسناد رسمی اقدام کرده و اصل سند را در صورت تقاضای وام و سایر موارد در هنگام ثبت نام حضوری  به مدیریت امور دانشجویی تحویل دهند. لازم به ذکر است که این دسته از دانشجویان باید در هر مقطع تحصیلی تعهد محضری جدید ارائه نمایند.
  • توجه نمایید که در متن تعهد محضری آدرس، پلاک، تلفن، شغل و کدپستی ضامن باید به طور دقیق قید شده باشد. در غیر این صورت تعهد محضری غیرمعتبر خواهد بود. در ضمن ضامن باید کارمند شاغل رسمی یا پیمانی و یا “قراردادی با گواهی کسر از حقوق”و “بازنشستگان با گواهی کسر از حقوق” باشد.
 3. حداکثر مهلت استفاده از خوابگاه در صورت وجود شرایط اسکان برای مقطع کارشناسی ارشد پایان ترم چهارم تحصیلی و مقطع دکتری پایان ترم هشتم تحصیلی است و قابل تمدید نخواهد بود.
 4. قسط‌‌‌بندی اجاره بهای خوابگاه بعد از فارغ‌التحصیلی منوط به ارایه تعهد محضری می‌باشد در غیر اینصورت دانشجو باید در ابتدا هر ترم اجاره بها را با هماهنگی کارشناس مربوطه نقداً پرداخت نمایند.
 5. تامین وسایل شخصی اعم از پتو، ملحفه، دمپایی، بالش، و تشک بر عهده دانشجو است.
 6. پرداخت هزینه خدمات رفاهی به مبلغ  40000 تومان برای مقطع کارشناسی ارشد در ابتدای سکونت الزامی است. دانشجویانی که تقاضای خوابگاه آنان پذیرفته شود و اسامی آنان از طریق سایت معاونت دانشجویی اعلام شود باید نسبت به پرداخت این مبلغ از طریق سیستم جامع گلستان اقدام نمایند. نحوه پرداخت هزینه  رفاهی در سیستم گلستان 
 7. با توجه به محدود بودن تعداد خوابگاه‌های متاهلی، به برادران دانشجوی ورودی 97 در صورت كسب شرايط لازم، بر اساس ضوابط وام ودیعه مسکن صندوق رفاه وزارت بهداشت پرداخت خواهد شد.

بخش 2؛
مدارک مورد نیاز متقاضیان خوابگاه مجردی برادران و خواهران ( نیمسال اول تحصیلی 98-97) جهت تحویل به مدیریت امور دانشجویی:

 1. سند تعهد محضری :
  • سند تعهد محضری صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برای دانشجویان رشته‌های تحت پوشش وزارت بهداشت (رشته‌های گروه پزشکی)؛
 2. تصویر صفحه اول شناسنامه
 3. تصویر کارت ملی (پشت و رو)

مراجعه حضوری برای درخواست خوابگاه؛

 1. دانشجویان متقاضی خوابگاه باید در روز ثبت نام حضوری (97/07/10 و 97/07/11)  به ساختمان مدیریت امور دانشجویی، به اداره خوابگاه‌ها جهت تحویل اتاق مراجعه نمایند. در غیر این صورت تحویل خوابگاه به ایشان ممکن نخواهد بود.
 2. توجه داشته باشید که پس از چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری امکان اعمال هر گونه تغییر در فرم‌های سیستم از دانشجو سلب خواهد شد.
 3. برای دریافت پاسخ سوالات مرتبط با درخواست خوابگاه در ساعات اداری روزهای غیرتعطیل (8 الی 12:30 و 13:30 الی 15) با شماره تلفن 82884062 تماس حاصل فرمایید.
 4. برای دریافت پاسخ سوالات مرتبط با سند تعهد محضری در ساعات اداری روزهای غیرتعطیل (8 الی 12:30 و 13:30 الی 15) با شماره تلفن  82884032 تماس حاصل فرمایید.

7 مهر 1397 / تعداد نمایش : 1354